Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Modules
ro: Module

en: Active
ro: Activ

en: Site
ro: Sit

en: Other
ro: Altele

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: About
ro: Despre
