Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Modules
ru: Модули

en: Active
ru: Активно

en: Site
ru: Сайт

en: Other
ru: Другое

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: About
ru: Информация

en: Every day
ru: Каждый день

en: Every week
ru: Еженедельно
