Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Modules
sl: Moduli

en: Active
sl: Aktiven

en: About
sl: O modulu
