Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
