Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Modules
tr: Modüller

en: Active
tr: Etkin

en: Other
tr: Diğer

en: Last checked
tr: Son kontrol

en: About
tr: Hakkında
