Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Active
am: ገባሪ

en: Drupal
am: ድሩፓል
