Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Modules
bg: Модули

en: Active
bg: Активен

en: Other
bg: Други
