Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Modules
bs: Moduli

en: Active
bs: Aktivan

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno
