Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Modules
cs: Moduly

en: Active
cs: Aktivní

en: Other
cs: Jiné

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: About
cs: Popis
