Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Active
cy: Gweithredol

en: Other
cy: Arall
