Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Site
eu: Gunea

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
