Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Active
fil: Aktibo
