Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Active
gl: Activo

en: Site
gl: Sitio

en: Other
gl: Outro

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: About
gl: Información
