Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Modules
is: Einingar

en: Active
is: Virkt

en: About
is: Um
