Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Active
ka: აქტიური

en: Site
ka: საიტი

en: Other
ka: სხვა
