Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Modules
kk: Модульдер

en: Active
kk: Белсенді

en: Drupal
kk: Друпал

en: Other
kk: Басқа
