Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Active
ku: چالاکە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
