Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Site
lt: Svetainė

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
