Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Active
mn: Идэвхтэй
