Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Modules
nn: Modular

en: Active
nn: Aktiv

en: Other
nn: Andre
