Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Modules
oc: Moduls

en: Active
oc: Actiu

en: Other
oc: Autre

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: About
oc: A prepaus
