Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Modules
pt: Módulos

en: Active
pt: Ativo

en: Site
pt: Sítio

en: Other
pt: Outro

en: Last checked
pt: Verificado pela última vez em

en: About
pt: Sobre
