Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Modules
sq: Modulët

en: Active
sq: Aktiv

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
