Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Site
ta: தளம்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Last checked
ta: கடைசியாக சோதித்தது

en: About
ta: பற்றி
