Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
