Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Active
vi: Hoạt động

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu
