Remote Stream Wrapper (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: image
ca: imatge

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ca: Generació de la imatge en progrés. Torneu-ho a provar en breu.

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.

en: Invalid URL %url.
ca: URL %url no vàlida.

en: Remote URL
ca: URL remota
