Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: image
el: εικόνα

en: Image generation in progress. Try again shortly.
el: Δημιουργία εικόνας σε εξέλιξη. Δοκιμάστε ξανά σε λίγο.

en: Error generating image.
el: Σφάλμα κατά τη δημιουργία της εικόνας.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία της παράγωγης εικόνας που βρίσκεται στο %path.

en: Invalid URL %url.
el: Μη έγκυρη διεύθυνση URL %url.
