Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: image
ru: изображение

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ru: Генерация изображения. Попробуйте вскоре.

en: Error generating image.
ru: Ошибка генерации изображения.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ru: Невозможно создать заданное изображение в %path.

en: Invalid URL %url.
ru: Неверный URL %url.

en: Remote URL
ru: Внешний URL-адрес
