Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: image
sv: bild

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sv: Bildgenerering pågår. Försök igen om en liten stund.

en: Error generating image.
sv: Fel vid generering av bild.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sv: Kunde inte generera den härledda bilden som finns på %path.

en: Remote URL
sv: URL
