Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: image
bo: པར་རིས

en: Image generation in progress. Try again shortly.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པས། ཅུང་ཙམ་གྱི་རྗེས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Error generating image.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Unable to generate the derived image located at %path.
bo: %path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་མ་ཐུབ།
