Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: image
cs: obrázek

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Image generation in progress. Try again shortly.
cs: Obrázek se právě vytváří. Zkuste to o chvíli později.

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL
