Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remote
fr: A distance

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fr: La génération d'image est en cours. Essayer à nouveau un peu plus tard.

en: Error generating image.
fr: Erreur de génération d'image.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fr: Impossible de générer l'image dérivée dont l'emplacement est %path.

en: Invalid URL %url.
fr: URL invalide %url.

en: Remote URL
fr: URL distante
