Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: image
ja: 画像

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ja: 画像生成を実行中です。少し待ってから再度やり直してください。

en: Error generating image.
ja: 画像生成エラー。

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ja: %path に派生画像ファイルを生成できません。
