Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: image
sk: obrázok

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sk: Práve prebieha generovanie obrázku. Skúste trochu neskôr.

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.
