Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: image
uk: зображення

en: Feed URLs
uk: URL стрічки

en: Remote
uk: Віддалений

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Виконується генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Invalid URL %url.
uk: Хибна URL-адреса %url.

en: Remote URL
uk: Віддалений URL
