Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: image
hu: kép

en: Image generation in progress. Try again shortly.
hu: A kép előállítása folyamatban van. Érdemes rövid idő múlva újrapróbálni.

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Invalid URL %url.
hu: %url érvénytelen webcím.

en: Remote URL
hu: Távoli webcím
