Remote Stream Wrapper (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: image
nl: afbeelding

en: Remote
nl: Op afstand

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Invalid URL %url.
nl: Ongeldige URL %url.

en: Remote URL
nl: Externe URL
