Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: image
pl: obrazek

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pl: Trwa generowanie obrazków. Proszę spróbować za chwilę.

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pl: Utworzenie obrazka znajdującego się w %path nie jest możliwe.

en: Invalid URL %url.
pl: Błędny URL %url.

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny
