Remote stream wrapper (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: image
ro: imagine

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ro: Generare imagine în progres. Încearcă din nou mai târziu.

en: Error generating image.
ro: Eroare la generare imagine.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ro: Imposibil de generat imaginea derivată localizată la %path.
