Remote Stream Wrapper (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: image
da: billede

en: Image generation in progress. Try again shortly.
da: Billedoprettelse i gang. Prøv igen om et øjeblik.

en: Error generating image.
da: Fejl ved generering af billede.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
da: Kan ikke generere det afledte billede på %path.

en: Invalid URL %url.
da: Ugyldig URL %url.

en: Remote URL
da: Web-kilde URL
