Remote stream wrapper (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: image
es: imagen

en: Remote
es: Remoto

en: Image generation in progress. Try again shortly.
es: Creación de imagen en progreso. Inténtelo dentro de un instante.

en: Error generating image.
es: Error al crear la imagen

en: Unable to generate the derived image located at %path.
es: No se pudo generar la imagen derivada ubicada en %path.

en: Invalid URL %url.
es: URL %url no válida.

en: Remote URL
es: URL remota
