Remote stream wrapper (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: image
id: gambar

en: Image generation in progress. Try again shortly.
id: Pembangkitan gambar sedang berlangsung Coba lagi sebentar lagi.

en: Error generating image.
id: Kesalahan menghasilkan gambar.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
id: Tidak dapat menghasilkan gambar turunan yang berlokasi di %path.
