Remote stream wrapper (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: image
tr: imaj

en: Image generation in progress. Try again shortly.
tr: Resim oluşturma işlemi sürüyor. Lütfen az sonra tekrar deneyin.

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.
