Remote stream wrapper (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: image
ar: صورة

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ar: يجري توليد الصورة، حاول مجددا بعد قليل.

en: Error generating image.
ar: خطأ في توليد الصورة.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ar: تعذر توليد الصورة المشتقة الموجودة في %path.
