Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས
