Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: remove
ca: elimina

en: Content management
ca: Gestió del contingut

en: Published
ca: Publicat

en: published
ca: publicat

en: author
ca: autor

en: Results
ca: Resultats

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Update @title
ca: Actualitza @title
