Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: updated
fa: به‌روز شد

en: created
fa: ایجاد شده

en: remove
fa: حذف

en: Content management
fa: مدیریت محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: published
fa: منتشرشده

en: author
fa: نویسنده

en: Results
fa: نتایج

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Update @title
fa: به‌روزرسانی @title
