Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: updated
id: diperbarui

en: remove
id: buang

en: Content management
id: Pengelolaan konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: published
id: diterbitkan

en: author
id: penulis

en: Results
id: Hasil

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Update @title
id: Perbarui @title
