Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: remove
is: fjarlægja

en: Content management
is: Efnisumsjón

en: Published
is: Birt

en: published
is: birt

en: author
is: höfundur

en: Results
is: Niðurstöður

en: Unpublished
is: Ekki birt
